GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

PLEYMUT CİNSİ KULUÇKALIK YUMURTA

Toplu Satış
:  Hayır
Teklif
:   6 TL
İlan No
:  3436
İlan Tarihi
:  16 Ocak 2023


BU İLAN YAYINDAN KALKMIŞTIR

Bu ilan 1 yıl önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.

Genç PLYMOUTH cinsi kendi yetiştirdiğim tavuklarımdan temin ettiğim yumurtalardır. Tüm illere gönderim sağlanır. Sipariş ettiğiniz taktirde görüşülür. Biriktirilerek taze olarak gönderilir. bekletme veya bekletilmiş yumurta gönderme durumu söz konusu değildir. şu ana kadar kendi kuluçka makinamda %80 kadar çıkım verim oranı aldım. Bunun sebebide horoz ile çevresinde bulunan tavuk sayısı 1-4 oranında tutulmuştur. Gönderim nakliyesi alıcıya aittir. Lütfen türlü vaatler  ve çeşitli sözlerle aramayınız. Farklı fiyat taleplerinde bulunmayınız.  Whatsap üzerinden yazışmalara cevap veriyorum. Güvenle alabileceğiniz yerdir. 

PLYMOUTH cinsi tavuklar diğer cinslere göre daha dayanıklı ve yumurtacı tavuklardır. Yetişkin horozları da 2,5-3,5 kg kadar gelmektedir. yıllık yumurtlama oranı yüksektir. Standartlarda yıllık yumurtlama oranı 280 olarak söyler ben yıllık 320 adete kadar aldığım oldu. Köy yerleri için ideal bir ırktır. Aşılarını aksatmazsanız 3 yıl boyunca sorunsuz verim alırsınız.   

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
PLEYMUT CİNSİ KULUÇKALIK YUMURTA #3436
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder