GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

BU IRKIN SİTEMİZDEKİ EN YENİ EKLENMİŞ İLANLARINA BİR BAKIN

TAVUK ÇADIRI KURULUMU

Yaşı
:  3-6 Aylık
Toplu Satış
:  Evet
Kimden
:  Üretici Firma
Teklif
:   1 TL
İlan No
:  2583
İlan Tarihi
:  30 Haziran 2021


BU İLAN YAYINDAN KALKMIŞTIR

Bu ilan 1 yıl önce yayınlandı.
Bu ilan görüntülendi.

 ÇADIR | TAVUK| KÜMES KURULUMU   

 

 

      BALKÜMES salma  gezen  köy yumurta tavuğu yarka satışı ve salma usul yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler için prefabrik tavuk kümes kurulumunun yanı sıra çadır tavuk kümes kurulumu da yapan kuruluşu çok eskilere dayanan deneyimli köklü bir firmayız. 1999 yılından bugüne kendi kümeslerimizde büyüttüğümüz yarka ve yumurtaya başlayan tavuk satışlarımızla ve Türkiye'de başlattığımız ofis sistemi çalışmalarımız ve gençleştirme kampanyalarımız ile en iyi hizmeti sunma amaç ve gayesi içindeyiz.

 

      Bizler web sayfalarımızda salma yumurta tavuğu ile ilgili tüm bilgileri paylaşmakla birlikte müşterilerimize özel püf noktaları ile de daima yanlarında olarak yüksek yumurta verimi almaları için tüm teknik desteği sunuyoruz. Her ne kadar müşterilerimiz yumurta pazarı bulmakta zorlanmasa bile yinede yumurta satış desteği isteyen müşterilerimizi destekliyoruz. BALKÜMES olarak ballı kazanç için en doğru seçim sloganı ile daima kazanmak  için çıkmadık bu yola bizim hedefimiz birlikte kazanmaktır müşterilerimiz kazandıkça bizlerde kazanırız.

 

      Çadır tavuk kümesi yaptırmak isteyip sipariş veren müşterilerimize 3 ila 5 gün içerisinde kurulumu BALKÜMES firma güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz. İçine koyacağınız tavuk adeti hesaplanarak çadır kümes kurulumu yapmaktayız. Çadır tavuk kümesi kurulumlarımızda özellikle nemi ve rutubeti önleyecek malzemelerin yanı sıra özel su geçirmez 1.sınıf branda kullanıyoruz. Yine profil boru kalınlığı ülkemiz iklim ve hava şartlarına göre kullanılmaktadır. Çadır tavuk kümesi kurdurmak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihi ucuz maliyetle salma tavukçuluğa başlamaktır bu yüzdendir ki tavuk sağlığının bizim için ön planda olmasının yanı sıra müşterimiz için en iyi malzemeden en uygun fiyata çadır  kümes kurulumu yapmaktayız. Fan, yemlik üst kısmı profil borudan oluşan otomatik suluk ve yine müşterilerimizin talebi doğrultusunda galvenizli folluk, tüneklik yapmaktayız.

www.balkümes.com.tr

0542 390 60 20

YAYINDAKİ YENİ EKLENMİŞ DİĞER KATEGORİ İLANLARI​

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
TAVUK ÇADIRI KURULUMU #2583
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder